Profesionálny vývoj webových stránok

Tvorba a vývoj webových stránok

Čo je dôležité pri tvorbe webových stránok? Dizajn, obsah, najnovšie technológie?
Ani jedno! Pri tvorbe webových stránok si musíme uvedomiť, že tou najdôležitejšou vecou je to, čo stránkou chceme dosiahnuť. Je to tá pridaná hodnota, ktorú má priniesť nášmu podnikaniu.


Ako prebieha samotná tvorba web stránky?

 • Photoshop návrh
 • Dizajn
 • HTML
 • CSS
 • Javascript
 • PHP

Tvorba web stránky pozostáva z niekoľkých krokov, ktoré zaručujú kvalitný výsledok.


Konzultácia/Analýza

Celý proces výroby internetovej stránky začína konzultáciou so zákazníkom, podrobným oboznámením sa s jeho požiadavkami a predstavami. Tým je zabezpečené vytvorenie webovej stránky šitej priamo na mieru.

Veľmi dôležitým bodom pritom je vytýčenie cieľov danej internetovej stránky, pretože to, na čo my dbáme najviac, je vytváranie nie len pútavých a okulahodiacich web stránok, ale najmä dosahovanie výsledkov v podobe zvýšenia počtu Vašich zákazníkov a propagácie Vašej firmy.


Návrh rozloženia webu - Wireframy

Ďalším krokom je návrh rozloženia elementov na Vašej budúcej stránke. Úspešné internetové stránky sú prehľadné a ľahko sa používajú, preto sa pri práci sústreďujeme na jednoduchosť a zabezpečenie čo najväčšieho komfortu pre budúceho používateľa.


Návrh dizajnu

Pri výbere dizajnu máte na výber z 2 možností:

 • Ak máte predstavu o tom ako by mala Vaša stránka vyzerať, umožníme Vám stretnutie s naším dizajnérom, ktorý Vám stránku navrhne presne podľa Vǎsich požiadaviek.
 • Ak si nie ste istý ako by mala Vaša stránka vyzerať, nechajte sa inšpirovať s už existujúcimi návrhmi. V prípade, že sa Vám niektorý návrh zapáči, použijeme ho pre Vašu budúcu stránku:

  Theme Forest šablóny
  Bezplatné šablóny

Človek už od prírody miluje krásne veci a to, čo si na Vašej web stránke všimne ako prvé, je dizajn. Sila vkusnej grafiky je nezanedbateľná, zdôrazňuje identitu Vašej značky a tým uľahčuje rozhodnutia pri kúpe Vašich produktov. Dobrý dizajn tak premieňa návštevníkov Vašej internetovej stránky na Vašich zákazníkov.


Programovanie

Po úspešnom ukončení fázy návrhov nasleduje samotná realizícia - programovanie Vašej webovej stránky. Pri programovaní dbáme na používanie moderných technológií HTML, PHP, CSS, Javascript. Dôraz kladieme na bezpečnosť, rýchlosť a spoľahlivosť.


A čo ďalej?

Odovzdaním finálnej webovej stránky sa naša práca nekončí.

Našou filozofiou nie je iba profesionálna tvorba webových stránok. Vieme, že internetová stránka Vás môže reprezentovať pred Vašimi existujúcimi zákazníkmi, ale rovnako môže byť nástrojom na získanie nových zákazníkov. Na to je však potrebné stránku udržiavať živú: aktualizovať texty, prispievať na jej blog, uverejňovať odkazy na sociálnych sieťach, prispôsobovať sa aktuálnym trendom.

Naším partnerom preto ponúkame aj:


Myslíme si, že je dôležité mať stabilného partnera, ktorého cieľom nie je iba Vám dodať objednanú webovú stránku, ale jeho cieľom je úspech Vášho podnikania. Práve preto poskytujeme všetkým naším zákazníkom pridanú hodnotu vo forme stabilného partnera, na ktorého sa môžu spoľahnúť.