Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie na android a iPhone

Viete, že človek sa na mobilný telefón pozrie v priemere šesťkrát za hodinu? Zúročte tento fakt na zlepšenie Vášho podnikania. Vaši zákazníci budú mať možnosť využiť Vaše služby práve cez mobilné aplikácie.


Prečo si vybrať mobilnú aplikáciu?

Štatistiky hovoria, že 80% času, ktorý strávime na telefóne používame mobilné aplikácie. Mobilné aplikácie sú však zároveň aj reklamou, ktorá sprevádza klienta a pripomenie sa mu vždy, keď sa pozrie na telefón. Pomocou mobilných upozornení môžu Vaši zákazníci vedieť o novinkách hneď ako prví.


Vývoj mobilných aplikácií

V našej firme vyvíjame mobilné aplikácie na revolučnej platforme Meteor. Pomocou meteoru si jednoducho navrhnete aplikáciu, ktorá je dostupná na Vami zvolenej webovej stránke a zároveň sa dá jednoducho exportovať na android aj iPhone. Poskytuje Vám to nástroj, ktorý Vám zníži náklady na jednotlivé zariadenia a umožní Vám moderné, kvalitné a rýchle riešenie pre všetky zariadenia.

Počas vývoja mobilnej aplikácie budú všetky naše kroky viesť iba k jednému cieľu a to vytvoriť pre Vás prehľadnú a atraktívnu mobilnú aplikáciu, ktorá sa bude jednoducho ovládať, pekne vyzerať a úspešne predávať.