Návrh a tvorba letákov

Dizajn letákov

Potrebujete navrhnúť reklamné letáky alebo plagáty? Ste na správnom mieste! Naši dizajnéri Vám vytvoria návrhy, ktoré budú charakterizovať Vaše podnikanie a zaujmú Vašich zákazníkov.


Prečo práve letáky?

Letáky sú osvedčeným, lacným a jednoduchým spôsobom reklamy! Vďaka svojej stručnosti zapadnú na tie najrôznejšie miesta - od novinovej schránky až po vrecká či dámske kabelky a tak sa Vaša reklama dostáva do bezprostredného kontaktu s ľuďmi, stáva sa terčom mnohých letmých pohľadov, je stále poruke a v prípade potreby vie potenciálny zákazník celkom presne, na koho sa má obrátiť.


Návrh a tvorba letákov

Na základe Vašich požiadaviek a spoločných konzultácií, pri ktorých kladieme dôraz na oboznámenie sa s Vašou firmou a predmentom Vášho podnikania, Vám naši dizajnéri pripravia návrh na mieru dodávaný vo Photoshop súbore.

V základnej cene získate:

  • výber z 3 vraiantov návrhu,
  • rozpracovanie jedného, Vami zvoleného návrhu,
  • niekoľko farebných variantov tohto návrhu,
  • 3 dodatočné zmeny vo vytvorenom návrhu.

Či už ide o letáky posielané e-mailom alebo tie papierové, s pomocou našich dizajnérov Vám vytvoríme návrhy, ktoré sa budú dožadovať pozornosti a Vám tak pomôžu získať či presvedčiť nemalé množstvo zákazníkov.


Čo viac ponúkame?

Aby sme Vám ušetrili čas a nepríjemné vybavovanie, vieme na požiadanie vytvorené letáky odoslať priamo do tlače u našich partnerov. Takto získate finálny produkt ešte rýchlejšie a jednoduhšie.